10 هزار تاکسی انگلیس به زودی پذیرش Ramzars را آغاز می کنند

[ad_1]

HIPS ، یک شرکت پرداخت تلفن همراه و The Payment House ، یک سرویس پرداخت تاکسی ، اعلام کرده اند که در حال راه اندازی مشارکت تجاری هستند. با همکاری HIPS و The Payment House ، تاکسی های انگلیس و اسکاندیناوی روند پذیرش Ramzarz را از طریق بلاکچین اتریوم آغاز می کنند.

طبق رمزگشایی ، 10 هزار تاکسی در انگلستان و 20 هزار تاکسی در اسکاندیناوی در نوامبر 2021 (نوامبر و دسامبر 1400) می توانند از سیستم پرداخت ارز رمزنگاری شده به صورت آزمایشی استفاده کنند. بستر پرداخت این شرکت ها در ابتدا یک رمز اختصاصی HIPS بود که به آن می گفتند MTO صادر شده در شبکه اتریوم را بر اساس استاندارد ERC-20 می پذیرد. این سرویس پرداخت از همان ابتدای سکه USD شروع به کار کرده استا(USDC) قبول می کند.

HIPS و The Payment House در بیانیه مشترکی اعلام کردند که آنها به پشتیبانی ارز دیجیتال به سیستم پرداخت خود ادامه خواهند داد. جان کبرینگوی با بیان اینکه چنین سیستم های پرداخت به طور فزاینده ای در بازار نفوذ می کنند و آنها را در دسترس عموم مردم قرار می دهند ، گفت: “ما معتقدیم که قابلیت های مشتری محوری MTO ، قطعات گمشده سیستم پرداخت ارز رمزنگاری شده است.”

مقالات مرتبط:

سیستم پرداخت تاکسی انگلیس ، که شامل پروتکل تجاری HIPS و رمز شرکت خواهد بود ، “یک راه حل است که مفاهیم حمایت از مشتری را به صنعت پرداخت مبتنی بر کارت سنتی به بلاکچین اتریوم اضافه می کند و دارای تعدادی ویژگی دیگر است.” سیستم جدید HIPS به سیستم های دیگری می پیوندد که استفاده از ارزهای رمزپایه را برای خرید امکان پذیر می کند. مجله Time هم اکنون اشتراک خود را در قالب Ramzarz ارائه می دهد. در جای دیگر ، خرید سبزیجات ارگانیک از طریق Ramzarz امکان پذیر است.

در نوامبر 2020 ، در یک اقدام بسیار مهم برای بخش ارزهای رمزپایه ، PayPal اعلام کرد که پرداخت با ارزهای رمزپایه مانند بیت کوین را امکان پذیر می کند.

سیستم اوایل این ماه معرفی شد ، HIPS با تمام زنجیره های بلوکی پشتیبانی از قرارداد هوشمند سازگار است. این بدان معنی است که سیستم پرداخت HIPS در آینده از اتریوم ، کاردانو و سولانا نیز استفاده خواهد کرد.

در حقیقت ، این پروتکل که “سرعت معامله تقریباً در زمان واقعی” دارد ، نه تنها برای اتریوم بلکه برای سولانا نیز طراحی شده است. در بیانیه مطبوعاتی HIPS آمده است که “سولانا یک بلاک چین سریع است که می تواند بیش از 50،000 معامله در ثانیه را پشتیبانی کند ، مدت زمان بلوک آن 400 میلی ثانیه و هزینه معامله آن تقریباً 0.00001 دلار است.” این سرعت معامله برای مسافت های بسیار کوتاه با تاکسی نیز کافی است.

[ad_2]