مدیرعامل کلاه قرمزی: لینوس توروالدز دنیا را تغییر داده است

[ad_1]

پل کورمیر، مدیرعامل Red Hat ، مدتی است تور مجازی خود را در منطقه ادامه می دهد. وی روز پنجشنبه در مصاحبه ای با رسانه های منطقه ای آسیا و اقیانوسیه اظهار داشت که لینوس توروالدز در 30 سال گذشته انجام داده است.

طبق گزارش ها ZDNet“وای خدا ، از کجا شروع کنم؟” کورمیر توروالدز را ستود. او دنیا را تغییر داده است. “به ویژه با در نظر داشتن یک سیستم عامل منبع باز در ذهن.” کورمیر می گوید ایده های توروالدز محدود به سیستم عامل نیست و او کارهای زیادی انجام داده است.

مدیرعامل Red Hat گفت: “این فقط ابتدای کار بود.” وقتی بیش از 20 سال پیش کار با Linux را شروع کردیم ، با یک سیستم عامل روبرو شدیم که بیشتر برای علاقه مندان به آماتور طراحی شده بود. “اما لینوس به جهانیان نشان داد که ماهیت منبع باز روش بهتری برای توسعه نوآوری است.” Power Cormier می گوید Red Hat نیز از این ایده در سطح سازمانی استفاده کرده است ، “به جهانیان نشان می دهد که فرایندهای حیاتی شرکت را می توان از طریق نرم افزار منبع باز اجرا کرد.”

طبق گفته کورمیر ، توروالز از آغاز یک رهبر نوآور بود. اما Red Hat بعداً توانست موتور نوآوری را در لینوکس و جامعه منبع باز تقویت کند. کورمیر می گوید: “اگر لینوکس و جامعه منبع باز نبود ، امروز مفهوم رایانش ابری را نمی یافتیم ، زیرا مشکل رایانش ابری بسیار بزرگ بود و یک شرکت به تنهایی نمی توانست آن را حل کند.”

کورمیر گفت: “به همین دلیل است که رایانش ابری امروز خیلی سریع پیشرفت می کند.” “هنگامی که بهترین فناوری برنده می شود … شما ذهن بسیاری را بر روی یک مسئله متمرکز می کنید.” بنابراین کورمیر معتقد است که دستیابی به بهترین فناوری دلیل سرعت بالای نوآوری است. کورمیر می گوید: “لینوس واقعاً شخصی است که امروز تمام درهایی را که در رایانش ابری می بینید باز کرد.” “من لینوس را اینگونه توصیف می کنم.”

مقالات مرتبط:

کورمیر این اظهارات را به عنوان بخشی از اجلاس کلاه قرمزی 2021 بیان کرد. یک رویداد خبری منبع آزاد متمرکز بر جامعه اعلام شد که یکی از مهمترین آنها انتشار Red Hat Enterprise Linux 8.4 بود. مدیر عامل شرکت Red Hat بارها گفته است که مدیران ارشد اطلاعات باید در آینده اپراتورهای ابری باشند. زیرا آنها می توانند سیستم عامل های مختلف را بهم متصل کنند. کورمیر همچنین در رویداد روز پنجشنبه گفت که فعالان فناوری باید نرم افزار خود را در OpenShift بسازند.

کورمیر می گوید IBM حتی قبل از خرید Red Hat تصمیم بسیار مهمی گرفت. مدیر عامل شرکت Red Hat گفت: “IBM تصمیم گرفت تمام نرم افزارهای خود را در یک ظرف نگه دارد.” IBM بستر کانتینر محور خود را با لینوکس داشت. “اما هنگامی که Red Hat را تصاحب کرد ، آن سیستم عامل را رها کرد و همه چیز را براساس Red Hat OpenShift استاندارد کرد.”

[ad_2]