فروش NFT Meem Girl (دختر فاجعه) با حدود 500000 دلار

[ad_1]

میم اینترنتی معروف دیگر با قیمت بالایی به فروش می رسد: زوی روت او که بیشتر با نام “دختر بلا” شناخته می شود ، اخیراً نسخه اصلی میم را به صورت توکن غیر قابل تعویض (NFT) به قیمت 180 اتر فروخته است که ارزش تقریبی آن 500000 دلار است.

میم “دختر بلا” عکس معروفی است که احتمالاً قبلاً دیده اید. این عکس توسط پدر زو روت گرفته شده است. روت در این تصویر به دوربین لبخند می زند؛ در حالی که پشت سر او خانه ای در حال سوختن است.

طبق گفته Varge ، روت قصد دارد از پول فروش NFT برای پرداخت وام های دانشجویی و کمک به موسسات خیریه استفاده کند. طبق قوانین فروش NFT ، روت کپی رایت تصویر را همچنان حفظ می کند و در آینده با هر فروش NFT مورد بحث ، باید 10٪ از مبلغ نهایی را دریافت کند.

مقالات مرتبط:

Zoe Roth یکی دیگر از ستاره های میم است که از محبوبیت شدید آثار هنری مستقر در Ramzar برای کسب درآمد استفاده می کند. کریس تورسخالق گربه Nyan ، چندی پیش توانست NFT گربه رنگین کمان تقریبا پیکسلی را به قیمت نزدیک به 600000 دلار به فروش می رساند و از آن زمان با دیگر دارندگان میت اینترنت مانند کایل کرئون در میم ، برایان بدشانس با آنها همکاری کرده است تا به آنها کمک کند از میم پیر درآمد کسب کنند. Cryon Meem اصلی با قیمت 36000 دلار فروخته شد و در اوایل ماه جاری شاهد فروش NFT بود. لاینا موریس قیمت ما 411000 دلار بود.

جالب اینجاست که Zoe Ruth NFT توسط 3F Music خریداری شده است. 3F Music یک استودیوی موسیقی با بودجه شگفت آور در دبی است که قبلا چندین NFT گران قیمت دیگر از جمله Lana Morris NFT خریداری کرده است.

[ad_2]