فروش فصل اول 2021 وان پلاس در اروپا چهار برابر شد

[ad_1]

فروش تلفن های OnePlus در اروپا رشد چشمگیری داشته است. طبق آمار رسمی ، فروش محصولات وان پلاس در بازار اروپا در سه ماهه اول سال 2021 نسبت به سه ماهه اول سال 2020 388 درصد افزایش یافته است. در همین مدت ، درآمد وان پلاس از فروش محصولات در اروپا 286 درصد رشد سالانه داشته است -سال

طبق گفته GSMArena ، تلفن های شاخص وان پلاس از جمله سری OnePlus 9 ، 65٪ از درآمد کل شرکت چینی را تشکیل می دهند. OnePlus 9 Pro رکورددار پرفروش ترین روز در فروشگاه های آمازون در فرانسه و اسپانیا است. گوشی های سری رولینگ نیز توانسته اند فروش خوبی را تجربه کنند و درآمد خوبی برای وان پلاس به همراه داشته باشند.

در سه ماهه آخر سال گذشته ، بر اساس گزارش موسسه تحقیقات Counterpoint ، وان پلاس رول پرفروش ترین گوشی اندرویدی در بازار فنلاند بود. این فروش خوب باعث شد وان پلاس در بازه قیمت 250 تا 400 دلار از بازار گوشی های هوشمند بهتر عمل کند.

OnePlus Rolling پرفروش ترین گوشی در دانمارک است 5G در محدوده قیمتی 250 تا 400 دلار است و از نظر گوشی های 4G در رتبه دوم قرار دارد. وان پلاس از دو شرکت بزرگ هوآوی و شیائومی در فنلاند و دانمارک پیشی گرفته است.

اینفوگرافیک آمار فروش وان پلاس برای سه ماهه اول سال 2021

برای مشاهده اینفوگرافیک در اندازه کامل بر روی تصویر بالا کلیک کنید

مقالات مرتبط:

اروپای شمالی در سه ماهه اول سال 2021 بهترین فعالیت وان پلاس در قاره سبز بود. 30٪ از کل درآمد وان پلاس در این دوره از شمال اروپا تأمین می شود ، و این دومین منطقه پردرآمد در اروپای غربی است. انگلیس ، آلمان و فنلاند به ترتیب بیشترین درآمد را برای OnePlus کسب کرده اند. OnePlus همچنین رشد فروش در اروپای مرکزی و شرقی را تجربه کرده و توانسته است حضور خود را در بازارهای لهستان و رومانی گسترش دهد.

وان پلاس اکنون سه میلیون کاربر در اروپا و در کل 10 میلیون کاربر در سراسر جهان دارد. این شرکت به لطف فروش عالی گوشی های 5G در بازه قیمتی 400 تا 500 دلار نتایج خوبی را در سه ماهه اول سال 2021 به دست آورد. این شرکت چینی با همکاری خرده فروشان و اپراتورهای محلی توانسته است وارد بازارهای بیشتری شود.

وان پلاس برای قدردانی از مشتریان خود در نظر دارد تخفیف های بسیار خوبی برای وان پلاس 8 در تاریخ 3 مه 2021 (4 مه 1400) ارائه دهد.تی و نورد OnePlus را در نظر بگیرید.

[ad_2]