درآمد توئیتر 1.04 میلیارد دلار در سه ماهه اول سال 2021

[ad_1]

دیروز توییتر گزارش عملکرد مالی خود را برای سه ماهه اول سال 2021 منتشر کرد تا این شبکه اجتماعی را در عصر جهانی شدن بشناسد ویروس کرونا چقدر رشد کرده طبق گزارش ها آنجتتوییتر به طور متوسط ​​199 میلیون کاربر فعال روزانه در مدت زمان مورد نظر دارد. متوسط ​​تعداد کاربران فعال روزانه توییتر در سه ماهه اول سال 2020 166 میلیون نفر بوده است ، به این معنی که این تعداد در یک سال تقریبا 20 درصد افزایش یافته است.

طی سال گذشته ، توییتر در خارج از ایالات متحده رشد بیشتری داشته است. طبق آمار ، تعداد کاربران ماهانه فعال توییتر بین المللی از 133 میلیون نفر در سه ماهه اول سال 2020 به 162 میلیون نفر در سه ماهه اول سال 2021 افزایش یافته است (رشد 22 درصدی).

توییتر سابقه بسیار خوبی بین وضعیت فعلی ویروس کرونا و انتخابات ریاست جمهوری آمریکا دارد. توییتر معمولاً در هنگام وقایع رخ می دهد که در آن افراد با دیدگاه های مختلف بحث می کنند. زیرا بستر مناسبی برای انتشار دیدگاه های عمومی است.

افزایش تعداد کاربران توییتر با افزایش درآمد این شبکه اجتماعی همراه بود. در سه ماهه اول سال 2021 ، درآمد کل توییتر به 1.04 میلیارد دلار (28 درصد رشد سالانه) و سود خالص شرکت 68 میلیون دلار رسیده است. سال گذشته ، توییتر 8 میلیون دلار ضرر کرد ، به این معنی که عملکرد مالی شرکت در سال جاری عالی بوده است.

مقالات مرتبط:

توییتر می گوید تعداد کاربران آن به دلیل قرنطینه به دلیل تولد ویروس کرونا و افزایش استفاده از اینترنت ، در سال 2020 رشد چشمگیری داشته است و انتظار نمی رود که این تعداد همان سال گذشته در سال 2021 باشد. توییتر در نامه ای به سرمایه گذاران گفت که “رشد چشمگیر جهانی شدن” در سال 2020 ممکن است منجر به “دو رقمی پایین” نرخ رشد کاربر در سال جاری شود. کمترین نرخ رشد کاربر برای سه ماهه دوم سال 2021 پیش بینی شده است.

به طور کلی ، به نظر می رسد که توییتر تصمیمی بحث برانگیز برای مسدود کردن دائمی یک حساب پربازدید گرفته است. دونالد ترامپ زمستان سال گذشته تأثیر منفی روی این شبکه اجتماعی نداشت. توییتر گفته است که به زودی جلسه ای با سرمایه گذاران برگزار می کند تا توضیحات بیشتری را ارائه دهد.

[ad_2]