بیاموزید چگونه با کمک Google Lens متن را از تصاویر در Google Photos استخراج کنید

[ad_1]

Google Lens سرویس بسیار مفیدی است که چندین سال است مزایای زیادی را به کاربران تلفن های هوشمند ارائه می دهد. این سرویس شما را قادر می سازد تا از قدرت هوش مصنوعی و یادگیری ماشین Google برای درک آنچه در تصاویر وجود دارد استفاده کنید. Google Lens حتی امکان کپی ، تجزیه و تحلیل و چسباندن متن را به طور مستقیم از تصاویر فراهم می کند.

مقاله مرتبط:

Google Lens مدتهاست در دسترس کاربران تلفن های هوشمند است. با کمال تعجب ، در مرورگر ظاهر نشد. اکنون ، به لطف جدیدترین به روزرسانی Google Photos ، کاربران مرورگر وب می توانند از Google Lens نیز استفاده کنند.

بر اساس مقاله Android Centralکپی کردن متن در نسخه وب Google Photos از طریق Google Lens و جایگذاری آن در جای دیگر آسان است. در آموزش گام به گام زیر ، این روند را شرح می دهیم:

1 از طریق مرورگر وب دسک تاپ خود وارد photos.google.com شوید.

۲. از طریق کتابخانه تصاویر یا نوار جستجو ، تصاویری را که شامل اسنادی مانند رسیدها و غیره است جستجو کنید.

با نحوه استخراج متن داخل عکس با Google Photos / Google Photos آشنا شوید. اولین تصویر

3 روی یکی از آن تصاویر کلیک کنید.

4 اگر Google Photos و Google Lens متن را در تصویر تشخیص دهند ، گزینه Copy text from image در بالای صفحه ظاهر می شود. روی آن گزینه کلیک کنید.

بیاموزید که چگونه متن عکس را با Google Photos / Google Photos تصویر دوم استخراج کنید

5 در این مرحله ، یک نوار کناری سفید روی صفحه ظاهر می شود. در اینجا می توانید متن را با انتخاب بخشی از تصویر استخراج کنید.

6 روی کپی متن کلیک کنید.

بیاموزید که چگونه متن را در عکس با Google Photos / Google Photos استخراج کنید تصویر سوم

مراحل کلی به همین سادگی است. به این ترتیب ، تنها کاری که شما باید انجام دهید جستجوی تصاویر مورد نظر در Google Photos ، انتخاب آنها و دسترسی به متن در مدت زمان کوتاه است.

[ad_2]