اپل برای اولین بار نسخه تازه شده سری Apple Watch 6 Series و Apple Watch SE Series را به فروش می رساند

[ad_1]

برای اولین بار از زمان معرفی سری Apple Watch 2020 ، اپل می خواهد نسخه های مرمت شده سری Apple Watch 6 Series و Apple Watch SE Series را با حداکثر تخفیف 16٪ به فروش برساند.

طبق 9to5mac ، قیمت نسخه تازه شده اپل واچ سری 6 ، مدل 40 میلیمتری با GPS با بدنه آلومینیوم نقره ای 329 دلار و 60 دلار قیمت دارد. Apple Watch SE Refurbished ، مدل 40 میلیمتری با GPS و بدنه آلومینیوم نقره ای ، 239 دلار به فروش می رسد.

مقاله مرتبط:

نسخه تازه شده مدل Apple Watch 6 Series 40mm که دارای بدنه ای از جنس استنلس استیل ، با اتصال سلولی و 100 دلار تخفیف است ، بین 599 تا 699 دلار قیمت دارد.

کوپرتینویی ها نسخه های Apple Watch Refurbished را که در سپتامبر سال 2020 به بازار عرضه شد ، می فروشند و احتمالاً مدل های بیشتری در آینده اضافه می شوند. در دسترس بودن چنین محصولاتی توسط اپل متغیر است و تعداد کمی از این محصولات در دسترس است. بنابراین توصیه می کنیم که این محصولات را در اسرع وقت خریداری کنید.

Apple Watch Series 6 با پردازنده 64 بیتی دو هسته ای به نام S6 ، یک صفحه نمایش همیشه روشن با قابلیت تخمین سطح اکسیژن خون و توانایی مقاومت در برابر آب تا ارتفاع 50 متر ارائه می شود. Apple Watch SE با پردازنده S5 ، صفحه نمایش همیشه روشن و سنسور ضربان قلب نوری نسل دوم ارائه می شود.

تمام محصولات مرمت شده اپل بررسی ، آزمایش و بسته بندی مجدد می شوند. بنابراین فرصت خوبی برای خرید محصولات جدید با تخفیف است. در زیر می توانید تمام محصولات مرمت شده اپل را از این لینک مشاهده کنید.

[ad_2]