امکان آموزش تلفظ نام مخاطب به دستیار Google وجود دارد

[ad_1]

گوگل دیروز گفت که چندین دستیار برای Google Assistant ایجاد کرده است تا دستیار صوتی مبتنی بر هوش مصنوعی دیگر نام افراد را اشتباه تلفظ نکند. مخصوصاً حروفی که کمتر متداول هستند. به کمک تغییرات جدید ، دستیار Google همچنین می تواند معنای مکالمات را بهتر درک کند.

طبق گزارش ها ZDNet ، کاربران اکنون می توانند دستیار Google را برای تلفظ و شناسایی نام مخاطبین تلفنی آموزش دهند. دستیار Google برای یادگیری نام مخاطبان به صدای کاربر متکی است. گوگل می گوید دستیار صوتی هوشمند آن صدایی را که کاربر ضبط می کند برای تلفظ صحیح نام ضبط نمی کند. ویژگی جدید در درجه اول برای کاربران انگلیسی زبان در نظر گرفته شده است و گوگل می گوید به زودی آن را به زبان های دیگر نیز “گسترش خواهد داد”.

گوگل با استفاده از مدل یادگیری ماشین BERT مدل های یادگیری زبان طبیعی دستیار Google را دوباره طراحی کرده و دقت مرجع دستیار را بهبود بخشیده است. به لطف این تغییر ، دستیار Google می تواند کلمات مرتبط را به جای پردازش تک تک آنها در یک جمله پردازش کند.

گوگل می گوید انجام این تغییرات به این معنی است که دستیار اکنون می تواند تقریباً 100٪ متن را درک کرده و به آن پاسخ دهد. اولین ویژگی هایی که بهبودهای «دستیار Google» در آنها اعمال می شود ، هشدارها و تایمر در بلندگوهای هوشمند Google در اروپا و ایالات متحده است. گوگل قصد دارد این پیشرفت ها را به سایر ویژگی ها اضافه کرده و در دسترس کاربران تلفن های هوشمند و تلفن های هوشمند قرار دهد.

گوگل در مطالعه ای از هوش مصنوعی استفاده کرده است تا بفهمد آیا می توان از فناوری برای کمک به درمانگران غیر متخصص مانند پرستاران در بهبود تشخیص و درمان بیماری های پوستی استفاده کرد.

به عنوان بخشی از مطالعه Google منتشر شده در JAMA Network Open ، 40 درمانگر غیر متخصص بیش از 1000 تصویر ناشناخته از بیماران مبتلا به بیماری های پوستی ، تشخیص بیماری و ارائه توصیه های درمانی را تفسیر کردند. نیمی از درمانگران به ابزارهای هوش مصنوعی گوگل دسترسی داشتند. نتایج نشان داد که درمانگران با استفاده از ابزار هوش مصنوعی گوگل می توانند بیماری پوستی را بهتر تفسیر کنند و به همان نتیجه ای برسند که متخصصان پوست.

مقالات مرتبط:

گوگل نیز منتشر کرد سیستم تشخیص زلزله گزارش به نیوزیلند و یونان. این ویژگی که سال گذشته معرفی شد ، قبلاً در دسترس کاربران کالیفرنیا بود. سیستم گوگل برای تشخیص سیگنال های زلزله از سنسور شتاب سنج تلفن های اندرویدی استفاده می کند. اگر تلفن زلزله را تشخیص دهد ، داده های مربوطه را به همراه محل دقیق به سرور Google Earthquake Detection ارسال می کند. سپس سرور اطلاعات دریافت شده از چندین تلفن اندرویدی را برای تعیین وقوع زلزله با هم ترکیب می کند. در صورت شناسایی زمین لرزه ، سیستم Google به طور خودکار اعلان ها را به تلفن های هوشمند Android می فرستد تا افراد بتوانند به سرعت پناه بگیرند.

گوگل با پیش بینی افزایش سفرهای بین المللی ، در موتور جستجوی خود بهبودهای زیادی ایجاد کرده است. ویژگی جدید جستجوی Google برای محدودیت سفر به دلیل شیوع ویروس کرونا به کاربران امکان می دهد اطلاعات سفر مانند تاریخ پرواز و هتل ها را جستجو کنند. اطلاعات ارائه شده توسط Google شامل مواردی مانند امکان قرنطینه شدن در مقصد یا نیاز به ارائه اثبات تاج گذاری است. Google همچنین برای بهبود سفر ، به روزرسانی های کوچکی در Maps ایجاد کرده است.

به روزرسانی هایی که Google در سرویس های خود اعمال کرده است متعلق به همه کشورها نیست و هر یک فقط در نقاط خاصی از جهان در دسترس هستند.

[ad_2]