Instagram Live میزبان قابلیت بی صدا کردن میکروفن و دوربین است

[ad_1]

اینستاگرام پس از معرفی ویژگی Live Room در مارس 2021 (مارس 2016 و آوریل 1400) ، اکنون از اضافه شدن دو ویژگی جدید به ویژگی Instagram Live خود خبر داده است: کاربران از این پس هنگام حضور در بخش Live Instagram می توانند میکروفن را بی صدا کنند و حتی ویدئو را بی صدا کنید.

طبق 9to5Mac ، به روزرسانی جدید Instagram Live جدیدترین اقدام شبکه اجتماعی متعلق به فیس بوک برای رقابت بهتر با Club House است. TekCranch می گوید اینستاگرام ادعا می کند که “این دو ویژگی جدید انعطاف پذیری بیشتری به میزبان های ویدئویی زنده می دهند” زیرا میزبان ها می توانند صوتی یا تصویری خود را در هر زمان بی صدا کنند.

در حال حاضر ، میزبان اینستاگرام زنده نمی تواند میکروفون یا دوربین افراد دیگری را که در پخش مستقیم هستند خاموش کند ، با این حال سعی دارد چنین قابلیت های بیشتری را به میزبان پخش زنده ارائه دهد. اولین نمونه از ویژگی جدید اینستاگرام در پنجشنبه این هفته در یک جریان ویدئویی زنده توسط مارک زاکربرگ، مدیر عامل فیس بوک و آدام موزری، رئیس اینستاگرام ، مشاهده شد.

این اولین ویژگی جدید اینستاگرام در هفته های اخیر نیست که توجه سازندگان محتوا را به خود جلب می کند. اینستاگرام ماه گذشته گفت که امکان پخش فیلم چهار نفر در ویژگی اتاقها را فراهم می کند. در ابتدا Romes برای جلب افرادی که می خواهند میزبان برنامه های گفتگوی زنده و جلسات پرسش و پاسخ باشند ، طراحی شده است. همچنین اتاق ها به بینندگان ویدیو اجازه می دادند تا با خرید برچسب ها از میزبان پشتیبانی کنند.

مقالات مرتبط:

اینستاگرام همچنین قصد دارد با ویژگی Remix در قسمت Rails ، که ماه گذشته معرفی کرد ، با Tic Tac به طور جدی تری رقابت کند. چند هفته پیش ، اینستاگرام آموزش جدیدی را به صورت محدود آغاز کرد تا گزینه های کنترل بیشتری به جای حذف لایک به طور پیش فرض ، در اختیار کاربر قرار دهد.

به نظر می رسد فیس بوک در رقابت با کلوپ هاوس و توییتر اسپیس جدی تر است. فیس بوک در این ماه سه سرویس مبتنی بر صدا را معرفی کرد. یکی از خدمات Soundbites نامیده می شود و روی ویدیوی کوتاه متمرکز است و از پادکست و موسیقی پلتفرم با Spotify استفاده می کند. ویژگی جدید دیگر Facebook Live Audio است.

[ad_2]