Google Messages در Samsung Galaxy S21 دوباره طراحی شده است

[ad_1]

برنامه پیام های Google Messages) در تلفن های سری Galaxy S21 سامسونگ دوباره طراحی شده است تا رابط کاربر بیشتر شبیه به رابط کاربری برنامه های پیش فرض One UI باشد.

به گفته وارگ ، تصاویر منتشر شده توسط توسعه دهندگان Reddit و XDA نشان می دهد که صفحه اصلی پیام های Google در به روزرسانی جدید به دو بخش اصلی تقسیم شده است: بخش بالا با شمارنده پیام خوانده نشده ؛ ۲. بخش پایین شامل لیستی از مکالمات است.

نسخه طراحی شده عکس صفحه Google Messages در Samsung Galaxy S21

مقاله مرتبط:

طراحی مجدد پیام های Google در حالی صورت می گیرد که مدت هاست سامسونگ تصمیم گرفته است Google Messages را به عنوان برنامه پیش فرض پیام کوتاه برای سری Galaxy S21 در برخی از نقاط جهان قرار دهد. با تشکر از طراحی جدید ، پیام های Google بسیار شبیه به رابط کاربری پیش فرض تلفن های سامسونگ است و به نظر می رسد مانند سایر برنامه های شرکت کره ای مانند یادداشت ها و تنظیمات است.

البته ، در ایالات متحده ، سامسونگ هنوز از برنامه Samsung Messages به عنوان پیام رسان پیش فرض برای Galaxy S21 استفاده می کند. 9to5Google ادعا می کند که گوگل اخیراً آزمایش نسخه جدیدی از برنامه Messages را آغاز کرده و اکنون تصمیم گرفته است که آن را برای تلفن های خارج از ایالات متحده به طور گسترده تری در دسترس قرار دهد. در آینده ، ممکن است شرکت کره ای بخواهد Google Messages را به عنوان پیام رسان پیش فرض برای تلفن های داخل ایالات متحده قرار دهد.

نظر شما در مورد این خبر چیست؟

[ad_2]