گزارش مالی سامسونگ افزایش سود در سه ماهه اول سال 2021 را نشان می دهد

[ad_1]

شیوع بیماری عروق کرونر قلب به شدت آسیب دیده است به شرکت های فن آوری. اما با گذشت زمان ، مارک های برجسته توانسته اند خسارت را جبران کرده و فروش محصولات خود را تا حدی قبل از انتشار ویروس COVID-19 به فروش برسانند. طبق آمار ، مدل های جدید سری گلکسی فروش بسیار خوبی دارند و سود شرکت کره ای در سه ماهه اول سال 2021 نسبت به مدت مشابه سال 2020 ، 46 درصد رشد کرده است.

طبق گزارش مالی منتشر شده توسط سامسونگ در سه ماهه اول سال 2021 ، این شرکت کره ای موفق شده است در طی این سه ماهه سود خالص حدود 6.4 میلیارد دلار داشته باشد. با این حال ، مدیران سامسونگ به سرمایه گذاران و سهامداران گفته اند که به دلیل تأثیر مخرب ویروس کرونا در تولید اجزای نیمه هادی و کمبود جهانی آن ، احتمال افت شدید درآمد و در نتیجه سود خالص شرکت کره ای در طی سال 2021 وجود دارد.

گزارش مالی زیر که توسط Engadget منتشر شده است ، توضیح می دهد كه این شركت هنوز درآمد زیادی از فروش DRAM بدست می آورد. اما تعطیلی کارخانه های آستین ، تگزاس ، به دلیل طوفان های یخی و قطعی برق ، تولید قطعات را تحت تأثیر قرار داده و فروش این نوع حافظه را کاهش داده است. سامسونگ از فروش سری Galaxy S21 ابراز خرسندی کرده و گفته است که فروش پرچمداران جدید سری Galaxy S باعث رشد چشمگیر سود شرکت کره ای در سه ماهه اول سال 2021 شده است.

مقالات مرتبط:

سه ماهه اول سال 2021 سال خوبی برای سامسونگ بود. اما شرکت کره ای پیش بینی کرده است که سه ماهه دوم دشوار خواهد بود. در حقیقت ، کمبود قطعات تأثیر مستقیم در فروش تلفن های هوشمند خواهد داشت ، به همین دلیل مدیران سامسونگ بر روی تولید صفحه نمایش OLED برای گوشی های هوشمند ، تاشو ، تبلت و لپ تاپ تمرکز کرده اند تا حداقل درآمد مورد نیاز در سه ماهه دوم سال 2021 را تأمین کنند.

در پاسخ به پرسش آژانس های خبری ، مدیران سامسونگ به این س ofال که چه برنامه ای برای تولید تلویزیون های صفحه بزرگ دارند و آیا همکاری با ال جی وجود دارد ، پاسخ ندادند و فقط گفته شد که این شرکت آماده حضور قدرتمند در بازار صفحه با صفحه QD. می شود. مدیران شرکت کره ای گفتند که با نزدیک شدن به مسابقات المپیک تمرکز خود را در فروش تلویزیون های Micro LED و Neo QLED قرار خواهند داد.

[ad_2]