پدر دوج کوین 20 درصد داج کوین را بزرگ کرد

[ad_1]

Dodgecoin یک ارز رمزنگاری شده است که به لطف تلاش های امسال ایلان ماسک روی گوش کر افتاده است. اکنون این رمزها به لطف قسمت جدید برنامه Saturday Night Live که بزودی به میزبانی مدیر عامل تسلا و اسپیس ایکس برگزار می شود ، تغییرات قیمت را تجربه کرده است. ایلان ماسک در توییت های جدید وی که خود را The Dogefather معرفی می کند ، گفت که در 8 مه 2021 (18 مه 1400) ، او قسمت جدیدی از برنامه تلویزیونی محبوب آمریکا را پخش خواهد کرد.

ایلان ماسک توسط کوئنتل تلگراف چندین بار با توییت کردن قیمت Dodge Quinn را تغییر داده است. این همان چیزی است که ما در بیت کوین دیده ایم. انتشار توییت جدید ایلان ماسک باعث شده تا قیمت داج کوین در زمان نوشتن مقاله 20 درصد رشد کند.

افت قیمت قبلی بیت کوین برای Altcoins گران بود و قیمت Dodge Coin فاصله زیادی با آخرین رکورد قیمت (0.47 دلار) داشت. حتی قیمت 0.47 دلار نیز تا حدی نتیجه ادعاهای ایلان ماسک بود که اسپیس ایکس قصد داشت دوج کوین واقعی را با پرتاب موشک به ماه واقعی بفرستد. هفته گذشته ، توییت ایلان ماسک بار دیگر قیمت داج کوین را افزایش داد. سرمایه گذاران به طور خودجوش روزی به نام “Dodge Quinn Day” را انتخاب کردند و سعی در افزایش قیمت این ارزهای رمزپایه داشتند. اما در نهایت ، نتیجه مطابق انتظارات نبود.

نمودار تغییر قیمت Dodge Quinn در 28 آوریل 2021

نمودار تغییر قیمت دوج کوین

توییت جدید ایلان ماسک ، داج کوین را از نظر رشد قیمت در میان سه ارز رمزپایه برتر روز قرار داده است. با توجه به این توییت ، قیمت ارزهای رمزپایه ذکر شده 20 درصد افزایش یافت و به 0.32 دلار رسید. از نظر رشد قیمت ، داج کوین نیز از حد اتر عبور کرد. شب گذشته ، اتر یک اوراق قرضه بانک سرمایه گذاری اروپا بر اساس بلاکچین اتریوم منتشر کرد. به بالاترین رکورد قیمت خود رسیده بود.

مقالات مرتبط:

یک تحلیلگر می گوید که ارزش بازار altcoins در حال افزایش است و این افزایش قیمت بیش از همان چیزی است که در فوریه 2021 (فوریه و مارس 2016) اتفاق افتاد. او می گوید که شواهد زیادی وجود دارد که نشان می دهد به طور کلی علاقه زیادی به altcoins وجود داشته است. در همین حال ، بیت کوین محدوده قیمت قبلی خود را حفظ کرده و معاملات خود را با قیمت 55000 دلار ادامه می دهد. شایعات تایید نشده می گویند فیس بوک ممکن است به زودی بیت کوین بخرد.[ad_2]