نظرسنجی برج 2021 در میان توسعه دهندگان Mac

[ad_1]

نظرسنجی جدید Tower (سازنده محبوب مشتری) Git) در میان توسعه دهندگان پلت فرم Mac انجام شده است ، حاوی جزئیات جالبی در مورد این انجمن است. نتایج این نظرسنجی شامل فاکتورهایی از جمله محبوب ترین زبان های برنامه نویسی ، میانگین سنی و تجربه کاری برنامه نویسان ، نوع کاری که آنها تمرکز می کنند ، مدت زمانی که برای برنامه های اختصاصی در طول روز می گذرانند و موارد دیگر.

تاور اخیراً نتایج یک نظرسنجی جدید را در بیانیه ای منتشر کرده است. طبق آمار رسمی ، 4،072 توسعه دهنده که در سیستم عامل Mac کار می کنند ، در این نظر سنجی شرکت کردند. این توسعه دهندگان به 26 س differentال مختلف پاسخ دادند و موضوعات دیگری را مطرح کردند.

طبق 9to5Mac ، توسعه دهندگان مورد بررسی در بیش از 90 کشور در سراسر جهان زندگی می کنند و افراد در سنین 30 تا 34 سال و 35 تا 39 سال در مجموع 40 درصد از کل توسعه دهندگان Mac را تشکیل می دهند ( در نظرسنجی) ) شامل. اگر توسعه دهندگان 40 تا 44 ساله را اضافه کنید ، رقم نهایی 55٪ است. بنابراین ، بیش از 55٪ از توسعه دهندگان Mac در 30 و 40 سالگی هستند.

24.6٪ از توسعه دهندگان Mac بین یک تا پنج سال سابقه کار دارند و میانگین سنی 30 تا 40 سال به این معنی است که 75.4٪ دیگر از توسعه دهندگان بین شش تا بیش از 30 سال تجربه دارند.

نتایج Mac Developers Survey Tower 2021 تصویر اول

در بررسی جدید ، به نظر می رسد JavaScript ، Swift و CSS به ترتیب سه زبان برنامه نویسی محبوب در میان توسعه دهندگان Mac هستند. زبانهای PHP و Python فاصله زیادی با CSS ندارند.

نتایج نظرسنجی از توسعه دهندگان Mac 2021 Tower Company II

در مورد اینکه توسعه دهندگان بیشتر روی چه چیزی متمرکز شده اند ، بیشتر 4،072 توسعه دهنده شرکت کننده در نظرسنجی Tower گفتند که آنها در وب و تلفن همراه کامل کار می کنند. در جایگاه سوم و چهارم وب جلو و وب پشت قرار دارند.

نتایج Mac Developers Survey Tower 2021 شکل 3

یکی از جالب ترین یافته های نظرسنجی جدید ، میزان زمانی است که توسعه دهندگان برای برنامه نویسی هر روز می گذرانند. ظاهراً ، دو سوم توسعه دهندگان بیش از چهار ساعت در روز کد می زنند. این چهار ساعت زمان زیادی است ، به خصوص با توجه به اینکه این افراد هر روز باید بسیاری از کارهای دیگر را مدیریت کنند.

نتایج حاصل از Mac Developers Survey Tower 2021 شکل IV

بررسی ها نشان می دهد که حدود 20 درصد از توسعه دهندگان به تنهایی کار می کنند ، حدود 20 درصد در شرکت های بزرگ و 60 درصد باقیمانده در تیم هایی هستند که بین این دو قرار می گیرند.

نتایج حاصل از Mac Developers Survey Tower 2021 شکل 5

نتایج کامل نظرسنجی برج ، که همچنین شامل جزئیات اضافی جالب توجه است ، از طریق وب سایت رسمی موسسه قابل خواندن است.

[ad_2]