مجله تایم دو شرکت ارز دیجیتال را در “100 شرکت برتر با نفوذ در سال 2021” معرفی کرد

[ad_1]

طبق گزارش ها تلگراف پنج نفریمجله Time با قرار دادن Digital Currency Group و Coinbase در لیست 100 شرکت برتر با نفوذ (TIME100) ارزهای رمزپایه را در بالای لیست قرار می دهد.

لیست “100 شرکت برتر” که روز سه شنبه 27 مه منتشر شد ، بر تأثیر دو ارز رمزپایه در 12 ماه گذشته تأکید داشت. این لیست شامل پنج دسته مختلف از رهبران ، رهبران ، مبتکران ، تیتان ها و اخلالگران یا شرکت های فناوری است که تغییرات اساسی در این زمینه ایجاد کرده اند. از این ارتباط دادن می توانید لیست TIME100 را مشاهده کنید.

Digital Carnage Group (DCG) همراه با نام های بزرگی مانند تسلا ، هواوی ، شاپیفا و کلاب هاوس در لیست اخلالگران قرار دارد. در مورد DCG ، تایم می گوید که این شرکت از طریق شرکت های تابعه ، Grayscale Capital Management و وب سایت Queensk به دنبال “شفافیت” است. ارز رمزنگاری شده برای سرمایه گذاران GrillSkill اکنون 45.5 میلیارد دلار دارایی را مدیریت می کند:

از ژانویه 2020 ، صندوق اعتماد بیت کوین Grayscale اولین محصول مالی کاملاً دیجیتالی بود که به کمیسیون بورس و اوراق بهادار ایالات متحده گزارش داد و اعتماد (و در نتیجه بلاکچین) را به سرمایه گذاران بالقوه ارائه داد.

در حالی که Grayscale عملکرد خارق العاده ای را طی سالها نشان داده است ، شرکت مادر آن ، DGC ، با همکاری مجله تایم ، یک سری فیلم آموزشی را درباره ارزهای رمزپایه منتشر خواهد کرد. Time همچنین پرداخت های بیت کوین را می پذیرد و این ارزهای رمزپایه را به بودجه خود اضافه می کند.

مقالات مرتبط:

از طرف دیگر ، کوین بیس در کنار غول هایی مانند فیس بوک ، گوگل ، علی بابا ، والمارت و آمازون بخشی از تایتان است. کوین باس ، مبدل ارز رمزنگاری آمریکایی ، با حضور در بورس اوراق بهادار نزدک در 14 آوریل “از اعتبار ارز رمزنگاری شده” حمایت کرد. این صرافی فقط در اولین سال مالی به اندازه کل سال 2020 سود کسب کرد ، در حالی که 1.8 میلیارد دلار در سال بود سه ماهه اول در مقابل 1.2 میلیارد دلار در کل سال 2020:

امسال برای Ramzars سال خوبی بود. اما هیچ چیز به اندازه ارائه سهام CoinBase در Nasdaq مهم نیست. این صرافی به 56 میلیون کاربر امکان خرید و فروش بیت کوین و سایر ارزهای رمزپایه را می دهد. کوین بیس در اولین روز معاملات خود در بورس اوراق بهادار 86 میلیارد دلار معامله کرد و ارزشمندترین بورس مالی آمریکا شد و به ارز دیجیتالی مانند وال استریت اعتبار داد.

افزودن گروه Quinn Base و Digital Carnage به لیست Time گام دیگری در محبوبیت Ramzars است. پیش از این تصور اینکه این دو شرکت به لیست نام های بزرگی مانند دیزنی ، BP ، پی پال ، آدیداس ، اسپاتیفای و ایربنب وارد شوند ، دشوار بود.

تایم برای اولین بار در مارس 1923 منتشر شد و به آرامی وارد دنیای ارزهای رمزپایه می شود. در مارس سال جاری ، تایم اولین کاورهای خود را به صورت توکن غیر قابل تعویض (NFT) منتشر کرد که گرانترین آنها به قیمت 250،000 دلار فروخته شد.

هفته گذشته ، تایم با همکاری Cyrpto.com اعلام كرد كه اشتراك 18 ماهه خود را به عنوان ارز رمزپایه می پذیرد و به خوانندگان این گزینه را می دهد كه از رمز CRO استفاده كنند.ا(سکه Crypto.com) پرداخت ، 10٪ تخفیف.

[ad_2]