مجله تایم اولین لیست از 100 شرکت تأثیرگذار در جهان را منتشر کرد

[ad_1]

امروز ، مجله تایم اولین لیست “با نفوذترین شرکتهای TIME100 در جهان” را منتشر کرد. لیست جدیدی که 100 تجارت بسیار تأثیرگذار در سراسر جهان را معرفی می کند.

براساس Prnewswire ، مجله Time از طریق یک شبکه جهانی سردبیران و گزارشگران و همچنین کارشناسان صنعت ، برای هر دسته از جمله مراقبت های بهداشتی ، سرگرمی ، حمل و نقل ، فناوری و موارد دیگر درخواست این لیست را داده است. سپس هر شرکت با در نظر گرفتن عوامل کلیدی ، از جمله ارتباط ، تأثیر ، نوآوری ، رهبری ، جاه طلبی و موفقیت ارزیابی شد.

جلد مجله تایم

لیست TIME100 با نفوذترین شرکتهای جهان دارای 5 پوشش مختلف در سراسر جهان است که هر یک مدیر عامل یکی از شرکتهای با نفوذ را به همراه ویژگیها و برجسته ترین دستاوردهای آنها نشان می دهد. افراد روی جلد این مجله عبارتند از: ریز ویترسپون از Peach Sunshine ، آدام سیلور از انجمن ملی بسکتبال آمریکا ، ماری بارا از جنرال موتورز ، فرانسیس دو سوزا از ایلومینا و سارا مونکر از گروه اطلاعات.

امروز ، این مجله TIME Business را نیز راه اندازی می کند. ادوارد فلسنتال ، مدیر عامل و مدیر عامل تایم ، می نویسد:

تقریباً برای یک قرن ، زمان به عنوان ابزاری برای سنجش تأثیر عمل کرده است و به سختی می توان لحظه ای را یادآوری کرد که دنیای شرکت ها بیشتر از اکنون بر زندگی ما تأثیر می گذارد. دقیقاً به همین دلیل است که ما TIME Business را راه اندازی می کنیم که شامل مطالب مربوط به تأثیر جهانی تجارت و نحوه تلاقی آن با زندگی عمومی و خصوصی است. اولین پروژه مهم ما ، با نفوذترین شرکتهای جهان TIME100 ، لیستی جدید از 100 شرکت است که آینده جمعی ما را راهنمایی می کند. همچنین توضیحاتی درباره مدیران آنها ارائه شده است. ماموریت تجارت TIME کمک به روشن کردن راه پیش رو است. ما اکنون در قلب واقعه ای قرار داریم که اقتصاد و انتظارات کارمندان ، مشتریان و جامعه وسیع شرکت ها را تغییر می دهد.

آرزو ما این است که Time در زمره مشاغلی باشد که در این زمینه اقدامات مثبتی انجام می دهند. وقتی من در سال 2013 برای Time کار کردم ، ماموریت ما اغلب “توضیح جهان” توصیف می شد. اما امروز ما آن را تا حدودی متفاوت می بینیم. زمان درباره داستان سرایی در مورد مردم و ایده هایی است که جهان را شکل می دهد. امیدوارم بتوانیم سهم خود را در جهت بهبود آن انجام دهیم.

دن مک کی ، سردبیر TIME100 درباره اولین لیست این نشریه می گوید:

ما از رشد و تحقیق در مورد تأثیر شرکت ها بسیار هیجان زده هستیم. به خصوص در زمانی که بسیاری از آنها آینده جمعی ما را شکل می دهند.

مقالات مرتبط:

روز جمعه ، 30 آوریل ، ساعت 1 بعد از ظهر ، مجله تایم میزبان رهبرانی خواهد بود که در لیست اصلی شرکت های با نفوذ برای بخش ویژه ای از مکالمات TIME100 قرار دارند. در این مکالمه مجازی ، از مدیران هر زمینه دعوت شده است تا راه حل های خاص خود را ارائه دهند و به اقداماتی که ما را به دنیای بهتر سوق می دهد تشویق می شوند.

در این مراسم به میزبانی فولکس واگن مصاحبه هایی با مدیر عامل شرکت مایکروسافت برگزار شد ساتیا نادلاتوسط مدیر عامل شرکت Spotify Down Business ، مدیر ارشد بازرگانی MSNBC و NBC News استفانی رول ، بنیانگذار Strava مایکل هوروات ، مدیر عامل Grove Intelligence سارا مونکر و دیگران انجام خواهد شد. برای مشاهده برنامه در وب سایت آن می توانید ثبت نام کنید.

در لیست آغازین ، 64 شرکت مستقر در ایالات متحده وجود دارد ، از جمله Home Depot ، MasterCard ، نایک، متل ، توییتر ، جانسون و جانسون ، بازی های حماسی ، Ratiz ، AT&T ، FedEx ، کلابهایوسوس، Airbnb ، Gofindemy ، Lyme ، RobinHood ، تسلا و دیگران ذکر شده است.

دفتر مرکزی 18 شرکت موجود در این لیست در اروپا شامل لیگ برتر انگلیس ، اعتدال طلایی ، مرسک ، فولکس واگن ، آدیداس ، لگو ، فارفاچ ، استریپ ، اتللو ، یونیلور و غیره است.

Walgreens و Illumina از جمله شرکت های این لیست هستند که نقش مهمی در پیشگیری از Covid 19 و توسعه و تولید واکسن دارند. شرکت های بزرگ فناوری از جمله مایکروسافت ، سامسونگ ، هواوی ، اپل ، Tencent ، نینتندو ، انویدیا ، نیمه هادی تایوان ، زوم و … نیز در این لیست گنجانده شده اند.

چندین شرکت در صنعت فناوری مالی وجود دارند ، از جمله Nobank ، Alibaba ، MasterCard ، RobinHood ، Strip ، Flatrevio و غیره. برخی دیگر نیز در ارزهای دیجیتال تخصص دارند ، مانند CoinBase.

طیف گسترده ای از مشاغل مرتبط با سرگرمی نیز در این لیست وجود دارد. از جمله Netflix ، Spotify ، TickTock ، Hybe و Disney که کاربران زیادی در سراسر جهان دارند. جدیدترین گزینه در لیست Clubhouse تازه تاسیس است که در بهار سال 2020 تشکیل شد.

[ad_2]