قلم بعدی پیش فرض Microsoft Office توسط کاربران انتخاب می شود

[ad_1]

طبق گزارش The Verge ، مایکروسافت قصد دارد فونت پیش فرض آفیس را سال آینده تغییر دهد و از همه می خواهد به آن در انتخاب گزینه بعدی کمک کنند. در حالی که بیش از 500 قلم مختلف در Word وجود دارد ، مایکروسافت پنج فونت جدید برای مجموعه آفیس دارد. در واقع ، این کار برای فاصله گرفتن از قلم Calibri که نزدیک به 15 سال به عنوان گزینه پیش فرض Office استفاده می شود ، انجام می شود.

پنج فونت جدید sans-serif در سبک های مختلفی از جمله سنتی و مدرن ارائه می شوند و حتی یکی از آنها از علائم راه و راه آهن آلمان الهام گرفته شده است. مایکروسافت امروز شروع به جمع آوری بازخورد درباره این پنج فونت جدید کرده و قصد دارد یکی را به عنوان قلم جدید پیش فرض Office در سال 2022 تنظیم کند. شما می توانید این فونت های جدید را در زیر مشاهده کنید.

نمونه اول ، تنوریت ، توسط ارین مک لاولین و وی هوانگ طراحی شده و سبک سنتی تری نسبت به بقیه دارد. قلم به نوعی نسخه مدرن تری از Times New Roman است که برای دهه ها در Office استفاده شده است. اما شخصیت های بزرگتر و علائم نگارشی واضح تری دارد.

مقالات مرتبط:

Skeena که توسط جان هادسون و پاول هانسلو خلق شده است ، به نظر می رسد از طراحی فونت های دوره های زمانی مختلف الهام گرفته شده است. قلم تغییرات زیادی در قسمتهای ضخیم و نازک حروف و منحنی های بسیار خاص حروف مانند S دارد ،ادارای A و J است.

گزینه سوم Bierstadt است که در اواسط قرن بیستم از استیو ماتسون الهام گرفته شده است. پایان نامه ها به وضوح بریده شده است. اما برای جلوگیری از دیدن مشکلات معمول در چنین قلم ها ، کمی بیشتر در طراحی شخصیت ها دقت شده است. Helvetica مشهورترین نمونه از این نوع قلم گروتسک san serif است. طراح آن سعی کرده است تضادهایی با قلم Arial در کار خود داشته باشد. ماتسون نام فونت را به خاطر سنگی در کلرادو که او را به یاد کوه های آلپ سوئیس می اندازد ، نامگذاری کرده است.

فونت جدید

سپس فونت Seaford را می بینیم که توسط توبیاس فریر-جونز ، نینا استوسینگر و فرد شالکراس طراحی شده است و چون به سبک قدیمی متن کلاسیک سریف شباهت دارد ، برای ما بیشتر از گزینه های دیگر آشناست. گفته می شود طراحان از صندلی های قدیمی الهام گرفته اند تا راهی عملی برای بازگرداندن این فونت کلاسیک و ارزشمند پیدا کنند. پس از بررسی تمام قلم های جدید ، مشخص می شود که این گزینه برای خواندن اسناد طولانی مدت بیش از سایر موارد مناسب است.

سرانجام به گراندویو رسیدیم که از همه جالب ترین است. طراح این قلم با الهام از علائم کلاسیک جاده ای و ریلی آلمان ، آرون بل است. درست مانند علائم راه ، این فونت به گونه ای طراحی شده است که خوانایی آن آسان است. فقط تغییراتی ایجاد شده است که خواندن متون طولانی آسان تر است. بر اساس روحیه استاندارد صنعت آلمان ، به نظر می رسد گراندویو به ویژه در اسلایدهای پاورپوینت عملکرد بسیار خوبی دارد.

مایکروسافت این پنج فونت جدید را در Microsoft 365 منتشر کرده است. بنابراین همه می توانند قبل از انتخاب گزینه پیش فرض جدید ، آنها را امتحان کنند. نظرسنجی ها و بازخورد ها بخشی از نحوه انتخاب مایکروسافت برای به دست آوردن قلم جدید است و این شرکت قصد دارد چند ماه آینده را برای ارزیابی آنها صرف کند تا ببیند محبوبیت بیشتری دارد. پس از تصمیم نهایی ، قلم پیش فرض جدید در نرم افزار Microsoft Office 2022 ظاهر می شود.

به نظر شما کدام یک از این فونت ها جذابیت بیشتری دارند و می توانند به عنوان قلم پیش فرض Office استفاده شوند؟

[ad_2]