شاسی بلند اسپرت برقی Volkswagen ID 4 GTX با قدرت 300 اسب بخار معرفی شد

[ad_1]

9 ماه پس از رونمایی از اولین کراس اوور برقی فولکس واگن ، مدل اسپرت این خودرو نیز تولید شده است. در گذشته از پسوند GTX برای نسخه های ویژه گلف ، جتا و شیروکو استفاده می شد.

برخلاف مدل استاندارد با موتور محوری عقب ، I.D4 GTX دارای دو موتور و سیستم دو دیفرانسیل خواهد بود تا 295 اسب بخار قدرت ارائه دهد. این محصول پس از شروع حرکت در 8.5 ثانیه به سرعت 100 کیلومتر در ساعت می رسد و حداکثر سرعت آن 180 کیلومتر در ساعت است.

جدیدترین خودروی الکتریکی فولکس از باتری های مشابه مدل استاندارد استفاده می کند. اما برد کمتری دارد و با یک بار شارژ 480 کیلومتر مسافت طی می کند. این اتومبیل با اتصال 30 دقیقه ای به شارژر DC انرژی موردنیاز برای طی مسافت 300 کیلومتر را تأمین می کند.

نمای عقب شاسی برقی Volkswagen ID.4 GTX

Volkswagen I.D4 GTX به طور معمول بر روی موتور عقب متمرکز می شود و هنگامی که نیاز به شتاب گرفتن یا حرکت در جهات خاص دارد به دو دیفرانسیل و موتور دوگانه تغییر می کند. همچنین راننده می تواند با انتخاب حالت رانندگی اسپرت ، از قدرت کامل موتورهای محور جلو و عقب برای همیشه استفاده کند.

در قسمت بیرونی ، مهمترین تفاوت بین I.D4 GTX و مدل استاندارد ، چرخ های 20 و 21 اینچی با ترمزهای ویژه و کولیس 358 میلی متر است. خریدار می تواند سیستم تعلیق ورزشی را با کاهش 15 میلی متر از ارتفاع و عملکردهای مختلف در حالت های اسپرت و بی صدا سفارش دهد. چراغ های جلو و عقب LED ماتریکس در همه نسخه ها در دسترس خواهند بود. در داخل خانه ، یک صفحه نمایش لمسی 10 یا 12 اینچی ، بخاری صندلی و فرمان ، نور نرم 30 رنگ و یک صفحه نمایش شیشه ای (HUD) موجود است.

فولکس واگن I.D4 GTX با قیمت 50 هزار یورو (61 هزار دلار) در آلمان از همین تابستان در دسترس خواهد بود.

[ad_2]