تلگرام میزبان تماس های ویدیویی گروهی خواهد بود

[ad_1]

پل دوروف، مدیر عامل تلگرام ، با انتشار ارسال در کانال رسمی خود اعلام شده نسخه iOS این پیام رسان محبوب در ماه مه 2021 (مه و ژوئن 1400) با قابلیت تماس ویدیویی گروهی به روز می شود. پیش از این تلگرام اعلام کرده بود که یک گروه تماس ویدیویی “در یک تاریخ نامشخص در سال 2020” به سیستم عامل می آید. اما سال گذشته این اتفاق نیفتاد. البته در آگوست سال 2020 (آگوست و سپتامبر 2016) شاهد اضافه شدن یک تماس ویدیویی واحد بر اساس قابلیت رمزگذاری جهانی به تلگرام بودیم.

مانند ورج پاول دورف در کانال تلگرامی خود گزارش داد: “تماس های ویدئویی تلگرام قابلیت اشتراک صفحه ، رمزگذاری ، لغو سر و صدا و پشتیبانی از دسک تاپ و تبلت را دارند.” “آنچه می توانید از یک ابزار کنفرانس ویدیویی مدرن انتظار داشته باشید ، با وجود رابط ، سرعت و رمزگذاری در سطح تلگرام.”

همانطور که گفته شد ، اکنون تلگرام به کاربران امکان برقراری تماسهای یک به یک با رمزگذاری جهانی را می دهد. اما در حال حاضر ، او به وجود این نوع رمزگذاری در تماس های ویدیویی گروهی اشاره ای نکرده است.

مقالات مرتبط:

تلگرام در طول دنیا ویروس کرونا رشد قابل توجهی را تجربه کرده است. با شروع قرنطینه ویروس کرونا ، نیاز به بسترهای ارتباطی بیشتر شد و تلگرام از این فرصت نهایت استفاده را برد. در آوریل سال 2020 ، تلگرام اعلام کرد که به رکورد 400 میلیون کاربر فعال ماهانه رسیده است که دو برابر تعداد کاربران فعال ماهانه این سرویس در سال 2018 است.

تلگرام بخشی از رشد خود را مدیون واتس اپ است. پیام رسانی که به دلیل سیاست های جنجالی فیس بوک بارها خبرساز شده است. قوانین جدید حریم خصوصی واتس اپ باعث شده است که تعدادی از کاربران پیام رسان به تلگرام و سیگنال مراجعه کنند. WhatsApp اکنون رمزگذاری جهانی برای تماس تصویری را ارائه می دهد. در سال 2018 ، این پیام رسان ها میزبان تماس های ویدیویی و صوتی گروهی بودند.

[ad_2]