برنامه رویداد Google I / O 2021 اعلام شد

[ad_1]

فقط چند هفته قبل از شروع کنفرانس سالانه توسعه دهندگان گوگل زمان باقی مانده و غیره Android Central وی می نویسد: “ما قصد داریم یک رویداد هیجان انگیز داشته باشیم.” گوگل ساعتها پیشمدیریت دقیق رویداد Google I / O 2021 تا بدانیم چه انتظاری از این رویداد داریم. Google چندین کنفرانس مطبوعاتی ، اجلاس سران و کارگاه های آموزشی در این رویداد برگزار خواهد کرد.

Google جلسات ویژه ای را با عنوان “پیشنهاد شده برای شما” به کسانی که قبلاً در ورودی و خروجی 2021 ثبت نام کرده اند ارائه می دهد. شرکت Mountain View رویدادها را در Google I / O براساس عناوین و سلایق مختلف برنامه ریزی می کند. به نظر می رسد بیشتر جلسات با هم تداخل دارند. به همین دلیل ، شما نمی توانید در همه آنها شرکت کنید و فقط باید به جلسات مورد علاقه بروید.

مقالات مرتبط:

یکی از جلسات مهم کنفرانس Google مربوط به Wear OS و توسعه کاشی برای این سیستم عامل است. گوگل اخیراً این ویژگی را به توسعه دهندگان مختلف رونمایی کرده است تا قابلیت های بیشتری به Wear OS اضافه کند.

Google جلساتی با تمرکز بر روی دستگاه های جمع شونده و صفحه های بزرگ برگزار خواهد کرد. این شرکت مدتی است که با مایکروسافت همکاری کرده است تا تجربه کاربر دستگاههایی مانند اینها را بهبود بخشد Samsung Galaxy Fold 2 و Surface Duo بهتر کردن.

Google اطلاعات زیادی درباره Android 12 را در Google I / O 2021 منتشر خواهد کرد. آخرین نسخه سیستم عامل Google Mobile اکنون در سومین و آخرین نسخه نمایشی توسعه دهنده خود قرار دارد و ما انتظار داریم نسخه عمومی نسخه بتا آن با شروع کنفرانس Google در دسترس باشد.

رویداد Google I / O 2021 از 18 مه 2021 آغاز می شود و کنفرانس مطبوعاتی ابتدایی آن ساعت 21:30 به وقت تهران برنامه ریزی شده است. حتی اگر علاقه ای به جلسات و کارگاه های ورودی و خروجی ندارید ، بهتر است نگاهی به کنفرانس مطبوعاتی بیندازید. زیرا معمولاً اخبار مهمی را اعلام می کند که کاربران عادی را مستقیماً تحت تأثیر قرار می دهد. Zomit رویداد I / O را به طور جامع پوشش می دهد.

[ad_2]