ویندوز 10 اکنون ماینینگ مخفیانه با سیستم CPU شما را تشخیص داده است

[ad_1]

مایکروسافت با باطن مستقیم این سیستم سیستمی طراحی شده است که از بدافزارهایی که نمی تواند باعث شود که پردازش مرکزی سیستمتان رمزارز استخدام شود. به زودی ZDNet ، میکروسافت رسما از اضافه شدن فناوری تشخیص تهدید این سیستم (TDT) به مایکروسافت دیفندر اندپوینت خبر داده است. Microsoft Defender for Endpoint سرویس امنیت سازمانی مبتنی بر فضای ابری است که قبلا با نام Microsoft Defender Advanced Threat Protection باعث استفاده می شود.

مجرمان سایبری امکان بهره برداری از آسیب دیدگی شما را فراهم می کند زیرا در سرویس مایکروسافت اکسچنج سرور اتفاق می افتد که باعث می شود سیستم قدرت قربانی برای استفاده از ارزهای دیجیتال استفاده شود. افزایش محسوس قیمت رمزارزی مثل بیت کوین و اتریوم و دوج کوین در چند وقت باعث می شود که باعث شود ماینینگ باعث افزایش و قطع هکرها شود که باعث می شود تا سرورهای قدرتمند بتوانند از این طریق استفاده کنند و آنها را برای بیت کوین استخدام کنید.

توانایی جدید جدید میکروسافت و این بدافزارهایی برای قرار داشتن در سطح پردازش اصلی فعالیت ایجاد می کند. آنتی ویروسیر سیستم سنتی آن را تحت پوشش قرار می دهد و نمی تواند از طریق بدافزارهایی که CPU را هدف قرار می دهد قابل استفاده است. توانایی جدید نتیجه پیش بینی شده با این برنامه است و آن پروژه قدیمی در تلاش بود با بدافزارهایی مقابله کند که به حافظه نفوذ استفاده کنید.

مایکروسافت در بیانیه مطبوعات باعث فناوری TDT می شود این ماشین یادگیری را تحت فشار قرار می دهد و باعث می شود سطح صحیح آن تحت فشار سخت افزاری باشد که مستقیماً از طریق واحد کنترل CPU تحت فشار قرار می گیرد و در نتیجه مخلوط می شود. مایکروسافت می تواند TDT را انتخاب کند و در صورت موفقیت در سیستم ، روی-چیپ های این سیستم دردسترس وجود دارد. با استفاده از اطلاعات رسمی ، فناوری TDT با سیستم اطلاعاتی کار می کند که به پردازنده های نسل جدید خود پردازش می کند سری Intel Core و پلتفرم Intel vPro مجهزند.

توانایی امنیتی جدید ویندوز از داده های تله امیتری واحد کنترل عملکرد مرکزی موسوم به PMU استفاده از آن ؛ چون استخراج كنندگان رمزارز ازطریق حل معادل ریاضی است كه بخشهایی از بلاكچین را به شكل فرمودند ، در قالب ارز دیجیتال پاداش ایجاد كنند. تمام این فرایند به منابعی نیاز دارد که پردازنده ارائه می دهد. توانایی امنیتی ویندوز 10 سیستم عامل برای شناسایی کد مخلوط در رانتایم بررسی کند ؛ حتی درصورتیکه بدافزار ازطریق ابزار شبیه سازی شده است پنهان شده باشد.

مقاله مرتبط:

طبق گفته مایکروسافت ، فناوری یادگیری ماشین کار می کند از استخدام رمزارز را تشخیص می دهد و با این اتفاق می تواند امنیت جدید را از بین ببرد. مایکروسافت بیان کرده است که توانایی ویندوز در تشخیص حمل کانال کانال جانبی و باج‌افزارها را نیز تقویت کرده است.

این مقاله در بیانیه جداگانه جزئیات درباره مورد با مایکروسافت اعلام شده و در بخشی از آن روی این موضوع تأکید نشده است هیچ محصولی یا قطعی نمی تواند کاملا ایمن باشد ؛ با اضافه کردن TDT به ویندوز نقطه عطف واقعی برای صنعت امنیت همچنان ادامه دارد.

[ad_2]