لپ تاپ Dell Latitude 7320 جداشونده + مشخصات و قیمت

[ad_1]

اگر از مردم بخواهید نام یک لپ تاپ با صفحه کلید جداشونده را بگویند ، به احتمال زیاد به سرفیس پرو مایکروسافت فکر خواهند کرد. با این حال ، شرکت های دیگر نیز لپ تاپ های مشابه ویندوز را برای کاربران عادی و تجاری تولید می کنند. جدیدترین لپ تاپ دل به نام دل Latitude 7320 Detachable تلاش می کند تا خود را به عنوان یک بازیگر پیشرو در بازار لپ تاپ های سازمانی معرفی کند.

Latitude 7320 Detachable ، مانند مدل های قبلی سری Dell’s Detachable ، در واقع یک تبلت قدرتمند ویندوزی با پایه و صفحه کلید قابل جدا شدن است و کاربران سازمانی را که زیاد جابجا می شوند ، هدف قرار می دهد. مهمترین تغییر در Latitude 7320 Detachable وجود پردازنده های نسل یازدهم جدید اینتل (تا مدل Core i7) است.

لپ تاپ جدید دل به نمایشگر 1920: 380p 3: 2 مجهز شده و از یک قلم لمسی اختصاصی پشتیبانی می کند. دل این قلم را قلم فعال قابل جدا شدن Dell 7320 می نامد و ادعا می کند که در بین قلم های لمسی قابل جدا شدن موجود در بازار دارای سریعترین شارژ است. به گفته دل ، این قلم لمسی فقط در 30 ثانیه شارژ کامل می شود و با هر بار شارژ کامل 90 دقیقه کار می کند.

مانند سایر تراش های مدرن دل ، Latitude 7320 Detachable از نرم افزار Dell Optimizer بهینه سازی شده با استفاده از هوش مصنوعی استفاده می کند. دل بهینه ساز بر اساس نحوه استفاده از رایانه ، قدرت پردازش و عمر باتری را بهبود می بخشد.

دل ادعا می کند که Latitude 7320 Detachable “هوشمندترین رایانه شخصی تجاری در جهان” است. دستگاه جدید دل از پلتفرم Intel vPro پشتیبانی می کند و با ویندوز 10 پرو ، ویندوز 10 Enterprise و ویندوز 10 هوم با تنظیمات مختلفی ارائه می شود. همین الان، Dell Latitude 7320 Detachable با قیمت شروع 1549 دلار در دسترس است.

[ad_2]