در سال 2013 ، ادی Q می خواست iMessage برای اندروید منتشر شود

[ad_1]

طبق گواهی جدیدی که به عنوان بخشی از پرونده قضایی اپل علیه Epic Games به رسانه ها درز کرده است ، ادی س. در سال 2013 ، او تصمیم گرفت از برنامه تصویر اپل (اپل) استفاده کند iMessage) به Android. در آن زمان ، او می خواست یک تیم کامل را به پشتیبانی از ICM در Android اختصاص دهد. با این حال ، درخواست Q با موافقت سایر مدیران اپل برآورده نشده است. Q در حال حاضر معاون مدیر عامل نرم افزار و خدمات اپل است.

طبق گفته Verge ، Epic Games در ماه های اخیر با ادعای داشتن قوانین انحصار در فروشگاه App ، یک نبرد حقوقی بزرگ علیه اپل آغاز کرده است. تردیدی نداریم که در دادخواست Epic Games که به نقض ضد انحصاری ایالات متحده متمرکز است ، وقایعی که سالها پیش در داخل اپل رخ داده قابل توجه است.

در موارد قبلی ، اپیک گیمز عنوان کرده بود که روی ICS مانور می دهد و از انحصار اپل در سرویس انتقاد کرد. Epic Games از این نظر به ایمیل ها فیل شیلر فیل شیلر در نامه ای از طریق ایمیل گفت که افزودن تصویر به اندروید بیشتر از کمک به ضرر اپل است.

آخرین شرح پرونده پرونده Epic Games به ایمیل های مورخ 7 و 8 آوریل 2013 بین Eddie Q و کریگ فدریگی، معاون مهندسی نرم افزار در اپل رد و بدل شده است. ظاهراً این ایمیل ها پس از پرداخت اولین خبر با محوریت امکان فروش واتس اپ به گوگل به قیمت یک میلیارد دلار برای گوگل ارسال شده است. طبق این ایمیل ، Q شایعات فروش WhatsApp به Google را نشانه ای از گسترش iMessage به اندروید برای تقویت سلطه اپل بر برنامه های پیام رسان عنوان كرد.

ادی کیو در یک ایمیل گفت:

ما واقعاً باید iMessage را به اندروید ببریم. من چندین نفر را مسئول تحقیق در این زمینه کرده ام. اما ما باید سریع حرکت کنیم و افزودن تصاویر به Android را به یک پروژه رسمی تبدیل کنیم … آیا می خواهیم یکی از مهمترین برنامه ها را در محیط تلفن همراه به دست Google برسانیم؟ آنها موتورهای جستجوی رایگان ، ایمیل و ویدئو دارند و به سرعت در مرورگر رشد می کنند. ما بهترین برنامه پیام رسان را داریم و باید آن را به استاندارد صنعت تبدیل کنیم. من نمی دانم که چگونه می توانیم از این طریق درآمد کسب کنیم ، اما هزینه پروژه زیاد نیست.

کریگ فدریگی در پاسخ به ادی س نوشت:

آیا ایده ای دارید که چگونه باید تعداد زیادی از کاربران اندروید را که دوستان iOS زیادی ندارند متقاعد کنیم که از WhatsApp به IMsage مهاجرت کنند؟ IMessage یک برنامه و سرویس عالی است. “اما برای تشویق کاربران به جابجایی بین شبکه های اجتماعی ، ما به چیزی بیشتر از یک برنامه کمی بهتر نیاز داریم.”

فدریگی در ادامه اظهار داشت که نگران این است که با اضافه کردن یک تصویر به اندروید سدی که مانع از دادن تلفن های اندرویدی به فرزندان می شود را از بین می برد. ادی کیو در بخش دیگری از توضیحات جدید گفت: “من زمانی را به یاد می آورم که ما می خواستیم برنامه iMessage خود را برای Android بسازیم.” این احتمال وجود دارد که اپل نسخه های iMessage اندروید و iOS را به هم متصل کند تا کاربران دو سیستم عامل بتوانند به یکدیگر پیام کوتاه بزنند.

مقالات مرتبط:

تبادل نظر بین Q و Federigi آشفتگی های اولیه در مورد Faistime را برای یک سرویس متفاوت نشان می دهد. استیو جابز، مدیرعامل فقید اپل ، در اصل می خواست FaceTime را به یک استاندارد صنعتی تبدیل کند. اما در نهایت ، این سرویس در انحصار دستگاه های اختصاصی اپل باقی ماند. IMSage یکی از سرویس هایی است که افزودن آن به اندروید همیشه مورد بحث بوده است. این سرویس یکی از دلایلی است که کاربران را در اکوسیستم اپل نگه می دارد. به همین دلیل ، ساکنان کوپرتینو هنوز آن را به سیستم عامل های دیگر منتشر نکرده اند.

در گواهی جدید ، پرسشگر از ادی س می پرسد: “آیا شما اعتقاد دارید که انتشار iMessage برای اندروید مانع از دادن تلفن های اندرویدی به کودکان به افراد شده است؟” کیو پاسخ می دهد: “نه ، به هیچ وجه”.

[ad_2]