درآمد رکوردشکن AMD در فصل اول ۲۰۲۱؛ تیم قرمز با قدرت پیش می رود

[ad_1]

ای ام دی ساعاتی گزارش عملکرد مالی خود را در سه ماهه نخست وزیر سال 2021 منتشر کرد و نشان داد که تیم قرمز توانسته بسیار بهتر است از انتظار اینکه تحلیلگران ظاهر شوند. طبق اطلاعات رسمی ، AMD در فصل اول سال جاری میلادی درآمد رکوردشکن ۳ ٫ ۴۵ دلار دلار کسب کرده است که با افزایش ۹۳ درصدی درآمد درمقایسه در سه سال اول سال ۲۰۲۰ حکایت دارد.

بهنوشه تامز هاردور ، با وجود کمبود شدید پردازنده مرکزی و پردازش جدید AMD در بازار ، کلیه واحدهای تجاری این شرکت رشد کرده است تا درآمد فراوانی برای تیم قرمز به بهدست بیاید. افزایش بیسابقه ی تقویم و مشکلات فراوان در زنجیره ی تأمین تراشه برای جهانیان باعث ویروس کرونا می شود که محصولات جدید AMD در بازار بسیار کم موجود است. پردازنده مرکزی و پردازش های گرافیکی جدید AMD موجود نیست و اگر موجود باشید با قیمت چند برابر ازطریق در فروشگاه های غیررسمی نظم eBay فروخته شده است.

برسی پوشیده نیست که AMD از ماه های پیش گرفتار کمبود شدید پردازش مرکزی و پردازش گرافیکی شده است ؛ ولی واضح است که این شرکت تکپتک اسیلیکون های تولید شده راش را ساخته است. طبق آمار ، در سه ماهه اول خرید و فروش واحد AMD و گرافیکی مصرف AMD (مخصوص استفاده از آادی) به 2 ٫ 1 دلار به دست آورد و درآمد حاصل از فروش پردازنده اصلی رایانه و پردازش گرافیکی رادئون رشد سالانه 46 درصدی تجربه شده است.

پردازنده مرکزی سری رایزن نیز در زمینه درآمد فسلی و متوسط ​​قیمت فروش رکورد جدید ثبت شده است. AMD ادعا استفاده از باردیگر توانسته است که از بازار پردازنده های کلاس مرکزی دسکتاپ را افزایش دهد. این خبر خوشی برای تیم قرمز است ؛ ویژگی با درنظرگرفتن این حقیقت که این پس از چند سال در سه ماهه پیش موفقیت موفقیت آمیز بود ، از سهم واگذارشده به AMD را برگرداند.

این هفته هفته گذشته در گزارش مالی اعلام کرد که قیمت فروش آن در کلاس دسکتاپ و لپ تاپش افتتاح شده است و دلیل اصلی این موضوع توجه بیشتر به این است که این پردازنده تحت پایین تر برمیگردد. پردازنده های جدید سری رایزن 5000 ای ام آمار بسیار فروش ثبت شده و کارشناسان حوزه فناوری آن را بارها تحویل داده اند. ممکن است عملکرد فوق العاده AMD در بخش پردازنده پرچمدار این مدل را ترجیب کند می تواند به بازار پردازش کند پایین تر نشان می دهد نشان می دهد. دکتر لیزا سو، مدیرعامل AMD ، گفته شده است که تیم اصلی تمرکز اصلی را دارد که به پردازنده های پرچمدار معطوف شده است.

AMD ادعا استفاده از باردیگر سهمش از بازار پردازنده مرکزی دسکتاپ را افزایش داده است

AMD در حوزه پردازش کلاس خود به کار می رود و همچنین عملکرد خود را نشان می دهد و لیزا نیز این ششمین فصل را اجرا می کند که واحد تجاری آن را پردازش می کند. کاربران لپ تاپ از محصولات مجهز به پردازنده های رایزن 4000 استقبال در دسترس هستند. پردازنده های رایزن 5000 نیز که چند ماه در قالب لپ تاپ های جدید دردسترس قرار گرفته است ، عملکردی را دارد که شما را مجبور می کند از شما نشان دهد.

نکته جالب این است که این قابلیت در سه ماهه پیشین نیز بسیار توانمند است ، زیرا تعداد قابل توجهی تراشه مخصوص لپ تاپ امکان پذیر نیست ؛ اما حداقل قیمت فروش پردازنده های این بازی افتتاح محسوس ۴۳ در تجربه تجربه کرد. لیزا سو افزوده است AMD فروش پردازنده های گرافیکی جدید سری Radeon 6000 را در فصل پیشین دو برابر کرده است و در فصل پیش رو این پردازنده های گرافیکی را به شما فشار می دهد.

درآمد AMD در فصل اول 2021 بدون احتساب GAAP

واحد تجاری سازنده سازمانی و توکار و نیمه سسفارشی (EESC) ای ام دی که کلاس تجارت دیتاسنتر و تراشه های موجود در کنسول بازی های را تحت پوشش قرار می دهد ، در فصل اول سال جاری میلادی رشد خارقالعاده ی 288 درصدی تجربه کرده است و 1 ٫ 35 دلار در حال حاضر برای تیم ملی به فروش می رسد. گفته یکی از دلایل اصلی این رشد چشمگیر ، فروش عالی پردازنده کلاس سرور سری EPYC بوده است (بیش از دو برابر). بااینحال ، آمار نشان می دهد فروش تراشه های کنسولی در فصل اول سال میلادی اندکی کاهش یافته است.

مقاله های مرتبط:

این همچنین در جدیدترین گزارش مالی گفته شده برای دومین فصل ادامه فروش فروش کلاس کلاس سرور را دیده است. تیم آبی این اتفاق در نتیجه پدیده «هضم در بازار» اتفاق افتاده است ؛ یعنی فقط برای استفاده از تراشه های فعلی ادامه میدهند. واحد تراشه های دیتاسنتر درآمد بسیار زیادی برای این دارد که این فروش را کاهش می دهد و این واحد فروش را کاهش می دهد. همچنین به AMD مراجعه کنید تا پردازنده های خود را در EPYC Rome و EPYC Milan شرکت AMD نیز به فروش برسانید.

با توجه به AMD ، این شرکت در سه ماهه اول سال ۲۰۲۱ به حاشیه سود ناخالص ۴۶ مورد دست یافتن پیدا شده است. AMD رهنمود مالی سال ۲۰۲۱ را که در سرمایه گذاری سرمایه گذاران قرار داده شده است ، ۱ ٫ ۳ میلیارد دلار افزایش داده است و این یعنی AMD انتظار می رود عملکرد استنایا را در سال جاری ادامه دهد همچنان ادامه دارد. تیم قرمز قبلا رشد ۳۷ درصدی را پیشبینی کرده بود ؛ اما الان انتظار دارد که رشد کند 50 درصدی دست شما. لیزا سو افزوده است دلیل تغییر AMD افزایش پیش بینی برای پردازنده های دیتاسنتر و عادی است.

به طور معمول AMD AMD فصل بی بی نقص را پشتیبانی می کند و این موضوع دارای اهمیت است ؛ به خصوص با درنظرگرفتن وضعیت فعلی صنعت تراشه. AMD انتظار دارد در فصل بعدی ، 3 تا 6 دلار درآمد کسب کند؟ یعنی ۸۶ مورد درمقایسه سه سال گذشته در سال ۲۰۲۰.

[ad_2]